İletişim

İnternet ortamından tüm dünyaya hizmet vermekteyiz. Sıradaki hedefimiz Mars 🙂

Bize Ulaşın

  İletişim kanalları

  Aşağıdaki kanallardan veya "Canlı sohbet" üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

  Satın Alma Süreci.

  💳 Nasıl Satın Alabilirim?

  Mevcut ödeme kanallarından birinden ödeme yaptıktan sonra sizden alacağımız gmail hesabına link gönderiyoruz. Gelen mailden linke ulaşabilirsiniz ve anında indirmeye başlayabilirsiniz.

  📥 İndirme İşlemini Nasıl Yapacağım?

  Google drive üzerinden içerikleri kategori kategori seçerek istediğiniz dosyayı indirebilirsiniz. Tüm arşivi tek seferde indirme zorunluluğunuz yoktur. Seçme imkanı mevcuttur.

  ⏲️ İndirmek İçin Sürem Olacak mı?

  Evet. 60 gün boyunca içerikleri size verilen linkten istediğiniz zaman indirebilirsiniz. 60 Gün yetersiz gelir ise süre sonunda talebiniz doğrultusunda ücretsiz olarak 30 gün daha ekleyebiliriz. ( Avantajlı paketlerin erişim süreleri 6 ay ve 1 yıldır )

  📝 Faturama Nasıl Ulaşabilirim ?

  Satın aldıktan sonra fatura bilgilerinizi, iletişim kanallarımızdan veya satış esnasında "fatura bilgilerini" girerek bize iletmeniz gerekmektedir. Satın alma işleminden sonra 3 gün içerisinde E-faturanız size mail olarak iletilecektir.

  ✅ Güvenli E-ticaret İmkanınız Mevcutmu ?

  Evet. Sitemiz üzerinden Alışverişe devam ederek "İyzico" ve "Paytr" altyapılı kredi kartı ile ödeme seçeneğinden veya N11 mağazamızdan arşivleri satın alabilirsiniz fakat N11 satış komisyonu nedeniyle N11 satış fiyatlarımız Havale/Eft fiyatlarına göre %10 daha fazladır.

  Diğer Sorular

  🖧 Telif Hakları İle İlgili Bir Sorun Yaşar mıyım?

  Sitemizdeki arşivlerde bulunan içeriklerinin bir kısmı Açık kaynak lisanslı ( Free ) içeriklerden diğer bir kısmı ise tasarımları ve telif hakları tamamen bize ait olan tasarımlardan oluşan arşivlerdir.

  👺 Arşivleri Sizden Alıp Satabilirmiyim?

  Hayır. Bu amaç ile satın almak kesinlikle yasaktır. Tespiti halinde yasal yollara başvurulucaktır. Bu konu hakkında detaylı bilgiyi "Satış Sözleşmesi" sayfasından "MADDE 5 – ALICININ ÜRÜN KULLANIM ŞARTLARI" maddesinden öğrenebilirsiniz.

  👨🏽‍🔧 İndirirken Teknik Sorun Yaşarmıyım?

  Herhangi teknik bir sorunda gerek tarif ederek gerekte uzak bağlantı ile sorunları çözüme kavuşturuyoruz. Aynı zamanda "İndirme önerileri" sayfamızdan da gerekli desteği alabilirsiniz.

  👨🏽‍🎨 Bir Beceriye İhtiyacım Olmalı mı?

  Tasarım Programlarını en azından basit düzeyde bilmek yeterli olacaktır. Grafik depomun Ücretli/Ücretsiz eğitim gibi bir hizmeti yoktur.

  🙁 Sorularıma Yanıt Alamadım

  Diğer tüm sorular için sitemizin "Canlı destek" kısmından veya whatsapptan bize ulaşabilirsiniz. 😊