Satış Sözleşmesi

BU SÖZLEŞME, İNTERNET ÜZERİNDEN YAPILAN BAŞVURULAR İÇİN GEÇERLİDİR, BİREYLER YADA TÜZEL KİŞİLERLE GRAFİKDEPOM.COM ARASINDA TÜM HİZMETLERİN KULLANIM ŞARTLARINI BELİRLEYEN KURALLARDAN OLUŞMAKTADIR. İNTERNET SİTEMİZ ÜZERİNDEN HERHANGİ BİR ÜRÜNÜ SİPARİŞ ETMEDEN ÖNCE KULLANIM SÖZLEŞMESİNİ TAM OLARAK OKUMANIZ GEREKİR. KULLANIM SÖZLEŞMESİ FESİH, GARANTİ BİLGİSİ, SORUMLULUKLARI VE UYMANIZ GEREKEN KURALLARI İÇERMEKTEDİR. BU SÖZLEŞMEYİ VEYA ŞARTLARINDAN
HERHANGİ BİRİNİ KABUL ETMİYORSANIZ LÜTFEN SİPARİŞ İŞLEMLERİNİZİ İPTAL EDİNİZ. HERHANGİ BİR ÜRÜN VEYA HİZMET SİPARİŞİ VERMEYİNİZ.

MADDE 1 – SÖZLEŞMENİN TARAFLARI

SATICI: GRAFİK DEPOM

ALICI: Müşteri

MADDE 2 – SÖZLEŞMENİN KONUSU

İş bu sözleşmenin konusu, Alıcı’nın Satıcı’ya ait grafikdepom.com web sitesinden elektronik ortamda sipariş verdiği, sözleşmede bahsi geçen nitelikleri haiz ve yine sözleşmede satış fiyatı belirtilen mal/hizmetin satışı ve teslimi ile ilgili olarak hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır. Alıcı, satışa konu mal/hizmetlerin temel nitelikleri, satış fiyatı, ödeme şekli, teslimat koşulları, satışa konu mal/hizmet ile ilgili tüm ön bilgiler konusunda bilgi sahibi olduğunu, bu bilgileri elektronik ortamda kabul ettiğini ve sonrasında mal/hizmet siparişi verdiğini iş bu sözleşme hükümlerince kabul ve beyan eder.

MADDE 3 – MAL/HİZMETİN TESLİMAT ŞEKLİ

Alıcı’nın satın almış olduğu ürün Satıcı tarafından online olarak teslim edilir. Teslim alınan ürün dosyalarının tüm güvenliği satın alan kişinin sorumluluğundadır.

MADDE 4 – MAL/HİZMETİN TESLİMAT SÜRESİ

Alıcı’nın ödemesini yapıp satın almış olduğu ürün Satıcı tarafından mesai saatleri içerisin de en geç 2 saat içerisinde sanal olarak ( link ile ) teslim edilir. Aksi halde Alıcı siparişin iptalini ve ücret iadesi talep etme hakkına sahip olur.

MADDE 5 – ALICININ ÜRÜN KULLANIM ŞARTLARI

Alıcı, satın almış olduğu ürünü ticari faaliyetlerinde kullanmayacağını beyan ve kabul eder, ürünlerin ticari faaliyetleri sadece SATICI tarafından gerçekleştirebilir.

MADDE 6 – KURULUM HİZMETİNE İLİŞKİN ESASLAR

Alıcı, satın almış olduğu ürünü kendisi kurabileceği gibi kurulum işleminin Satıcı tarafından yapılmasını isteyebilir.

MADDE 7 – TEKNİK DESTEK HİZMETİ

Satıcı, Alıcı’nın satın almış olduğu ürünle ilgili teknik desteği ücretsiz olarak sunmakla birlikte, teknik destek sadece satın alınan ürün ile sınırlıdır. Üründen kaynaklanmayan durumlarda teknik destek hizmeti Satıcı tarafından sunulmaz. İlgili teknik destek hizmeti, grafikdepom.com üzerinden bilet sistemi aracılığı ile verilmektedir. Teknik destek ile ilgili taleplere yanıt aralığı mesai saatleri içerisinde 1-2 saattir.

MADDE 8 – ÜRÜN İADESİ

Alıcı ürünleri elektronik ortamda teslim aldığı için, ürün iadesi mümkün değildir.

MADDE 9 – SİPARİŞ DEVRİ

Alıcı satın aldığı hiçbir ürünü başka bir kullanıcıya devredemez.

MADDE 10 – HİZMET SONLANDIRMA

Alıcı satın almış olduğu ürün dosyalarını veya hesap bilgilerini üçüncü şahıslar ile paylaşır ise Satıcı sunmuş olduğu hizmeti sonlandırma hakkını saklı tutar.

MADDE 11 – YASAL BİLGİ VERME

Grafik Depom gerekli durumlarda yasal merciilere talep edilen her bilgiyi, (müşteri bilgileri, log kaydı vb) vermek zorundadır. Bu bilgiler, gerekli durumlarda, size ait özel bilgiler de olabilir.

MADDE 12 – FERAGAT

Grafik Depom, işlerinizin veya dosyalarınızın veya erişiminizin görebileceği herhangi bir zarardan sorumlu tutulamaz. Grafik Depom, verdiği hizmet/hizmetler konusunda hiçbir garanti sunmamaktadır.

MADDE 14 – DEĞİŞİKLİKLER

Grafik Depom dilediği zaman bu sözleşmeyi tek taraflı olarak önceden haber vermeksizin güncelleme ve değiştirme hakkına sahiptir. Yapılan değişiklikler aktif hesap sahibi müşterilerin sitemiz üzerindeki müşteri paneline duyuru olarak girilir. Bunun dışında mail veya başka bir iletişim kanalından yapılan değişiklikler bildirilmemektedir.